Mr. EL

hudebník

Mr.EL hraje písně Eltona Johna

Typické blyštivé kostýmy, barevné brýle i extravagantní klobouky – taková je image Sira Eltona Johna a taková je image Mr.ELa. Svá vystoupení totiž Mr.EL vystavěl jako poctu legendě západní hudební scény. Nejde mu přitom o co nejvěrnější nápodobu originálu. Mnohem víc se snaží známé písně znovu objevovat a dát zaznít krásným, lyrickým a poetickým textům Bernieho Taupina. Mr. EL hraje na piano a zpívá živě, u některých písní používá doprovodné hudební základy.

Krátké vystoupení

Šest poetických „šansonů“: Candle in the wind, Song for guy, Can you feel the love tonight, Your song, Blue eyes, Daniel. Mr. EL je zahraje v akustické verzi na klavírní křídlo (nebo na elektrický klavír), zpívá živě bez hudebního podkresu. Mr.EL vystoupí v jediném kostýmu. Tento pořad je vhodný například jako kulturní doprovod k premiérám, slavnostním otevřením nejrůznějších podniků, slavnostním večeřím, ceremoniálům předávání cen a podobným společenským událostem.

Narozeninové vystoupení

Čtyřicet minut s hity Eltona Johna doplněné tradiční a očekávanou písní Happy Birthday to You. Jedna píseň je zahraná také pro sólo tanec oslavence/oslavenkyně s věnováním od milované osoby. Mr.EL navíc vystoupí v barevných, extravagantních kostýmech. Není problém předem domluvit zvláštní hudební přání.

Svatební vystoupení

Mr.EL zahraje ty nejkrásnější romantické písně Eltona Johna v čele s Your song, Can you feel the love tonight, True love (duet se zpěvačkou). V nabídce jsou i další milostné skladby a písně o lásce dalších interpretů, ze kterých si můžou snoubenci vybrat.

Vystoupení na maturitních a jiných plesech

Třicetiminutový program složený převážně z tanečních písní jako jsou Blue eyes /blues/, Daniel /rumba/, Crocodille rock /rock'n roll/, True love /waltz/, Don 't go breaking my heart /cha cha/ a další.

Výběr z hitů

Padesát minut těch největších hitů Eltona Johna. Mr.EL zahraje mimo jiné Your song, Candle in the wind, Crocodille rock, Made in England, Rocket man, I’m still standing, Blue eyes a další. Pořad je vhodný jako kulturní program pro konference, firemní večírky, veletrhy, vernisáže a další společenské i pracovní události.

Jsme tu pro vás

Specializujeme se na přímé zastoupení jednotlivých výkonných umělců, stejně jako nabízíme vlastní pořady pro divadla a kulturní zařízení a také vlastní pořady pro firemní a společenské akce. Zajistíme veřejná i privátní vystoupení jednotlivých umělců i kompletní zabezpečení velkých společenských eventů.

Jiří Havel

produkční nejen výkonných umělců

tel: +420 603 466 399
e-mail: jiri.havel@aurapont.cz

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Aura-Pont, s.r.o.

tel: +420 603 265 067
email: info@aurapont.cz