Petr Batěk

herec

Divadelní herec, který účinkuje na scénách Národního divadla, Divadla Na Fidlovačce, Divadla na Vinohradech, Městského divadla v Kladně, Západočeského divadla v Chebu, v Karlových Varech nebo v Městském divadle v Mostě i v soukromých produkcích. Hrál ve filmech Zejtra napořád, Jak se moří revizoři, Poslouchej. Řadu rolí ztvárnil i v televizních seriálech, jako byl například Gympl s ručením omezeným, Rapl, Kriminálka Anděl, Čechovi a dalších. Je také autorem básnických sbírek: Ona má křídla, Výkřik motýla, Mezi svými rýmy. Věnuje se hudbě a moderování.

Jsme tu pro vás

Specializujeme se na přímé zastoupení jednotlivých výkonných umělců, stejně jako nabízíme vlastní pořady pro divadla a kulturní zařízení a také vlastní pořady pro firemní a společenské akce. Zajistíme veřejná i privátní vystoupení jednotlivých umělců i kompletní zabezpečení velkých společenských eventů.

Jiří Havel

produkční nejen výkonných umělců

tel: +420 603 466 399
e-mail: jiri.havel@aurapont.cz

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Aura-Pont, s.r.o.

tel: +420 603 265 067
email: info@aurapont.cz