Václav Jílek

herec

Po absolutoriu činoherního herectví na pražské DAMU vstoupil do angažmá v Divadle F. X. Šaldy v Liberci a posléze ztvárnil přes padesát divadelních rolí na prknech nejvýznamnějších divadelních scén v České republice. Byl součástí úspěšného divadelního souboru Veselé skoky, zaměřeného na pohybově taneční a nonverbální divadlo. Do paměti diváků se zapsal také díky mnoha filmovým, televizním a seriálovým rolím, např. role kriminalisty Kamila v seriálu s Jiřinou Bohdalovou Ach, ty vraždy!. Patří mezi nejvýraznější herecké tváře své generace. 

Jsme tu pro vás

Specializujeme se na přímé zastoupení jednotlivých výkonných umělců, stejně jako nabízíme vlastní pořady pro divadla a kulturní zařízení a také vlastní pořady pro firemní a společenské akce. Zajistíme veřejná i privátní vystoupení jednotlivých umělců i kompletní zabezpečení velkých společenských eventů.

Jiří Havel

produkční nejen výkonných umělců

tel: +420 603 466 399
e-mail: jiri.havel@aurapont.cz

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Aura-Pont, s.r.o.

tel: +420 603 265 067
email: info@aurapont.cz