Zdeněk Izer

herec, bavič

Na plný coole

Aura-Pont nabízí od dubna 2018 všem pořadatelům a kulturním zařízením nový celovečerní zábavný program, ve  kterém se diváci mohou setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Zdeňka Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi a světelnými efekty, nejrůznějšími zábavnými kostýmy či převleky.

Moderování

Zdeněk Izer velmi často spolupracuje jako průvodce a moderátor nejrůznějších společenských akcí, firemních večírků, městských a pivovarských slavností, plesů, při předávání nejrůznějších sportovních a společenských ocenění atd. Pokud chcete, aby na vaší akci nechyběla dobrá nálada, je pro vás Zdeněk Izer správnou volbou. V rámci moderace je možno realizovat i 30 minutový zábavný program.

Třicetiminutové vystoupení

Zábavné vystoupení Zdeňka Izera. V rámci tohoto programu diváci zhlédnou zábavnou scénku, výstupy imitující slavné osobnosti a mnoho dalšího - vše v živém podání. Program je především vhodný jako zpestření nejrůznějších společenských a fremních večírků, plesů, sportovních akcí a dalších společenských setkání.

Jsme tu pro vás

Specializujeme se na přímé zastoupení jednotlivých výkonných umělců, stejně jako nabízíme vlastní pořady pro divadla a kulturní zařízení a také vlastní pořady pro firemní a společenské akce. Zajistíme veřejná i privátní vystoupení jednotlivých umělců i kompletní zabezpečení velkých společenských eventů.

Jiří Havel

produkční nejen výkonných umělců

tel: +420 603 466 399
e-mail: jiri.havel@aurapont.cz

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Aura-Pont, s.r.o.

tel: +420 603 265 067
email: info@aurapont.cz