All the Roads Home

Titul v originále: All the Roads Home

Žánr: hra
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 1 ženy 3

ALL THE ROADS HOME (Všechny cesty domů)

Příběh tří generací žen, z nichž každá chce jít svou vlastní cestou, jenže k jejich snům nevede žádná jednoduchá cesta.

Madeleine, Max a Nix jsou jedna rodina - každá z jedné ze tří generací. Každá z nich touží po něčem jiném, jenže jejich životní cestu ovlivňují i rozhodnutí a životy té předchozí. Madeleine jako sedmnáctiletá odejde za svou starší sestrou do New Yorku, kde by si chtěla splnit svůj sen stát se známou tanečnicí. Jenže soužití se sestrou a jejím mužem není nijak jednoduché a její život nabere nečekaně zcela jiný směr. Max se Madeleine narodila pár měsíců po tom, co se odstěhovala od své sestry. Nyní je Max také sedmnáct a stejně v případě své matky si touží po volnosti a pochopení. Jenže ani i v jejím případě její cesty nakonec nevedou do San Francisca, kde v klubech tančí muži s muži a ženy se ženami. A její dcera Nix? Ta se snaží prosadit jako zpěvačka na cestách, ale i ji pronásledují stíny z minulosti vlastní matky i babičky. A stejně jako ony před tím se nakonec přesvědčí o tom, že některé věci se zdají až příliš dobré na to, aby vydržely.

Hra newyorské dramatičky, scénáristky a spisovatelky, jejíž hry se kromě scén na off-Broadway hrály i na světových jevištích, včetně toho českého. Mezi její další hry patří například The Moors (Tekoucí písky), Wink (Mrk), Spain; Collective Rage: A Play in 5 Betties nebo The Roommate (Přítelkyně). Za své dílo získala i řadu ocenění. Světová premiéra její hry Všechny cesty domů se odehrála v Cincinnati Playhouse v roce 2017.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz