Alles Liebe

Titul v originále:

Žánr: komedie
Jazyk: němčina
Postavy: muži 2 ženy 2

René Heinersdorff (Německo)

ALLES LIEBE (TO VŠECHNO LÁSKA)

2 m, 2 ž

komedie

Gilbert zjišťuje, že se mu odcizuje jeho žena Jenny. Ale než by ji s tím konfrontoval, raději jde za přítelkyní ve smutku, za Dani, ženou muže, který mu nasadil parohy. Mezitím roste u Jenny a jejího milence Thomase podezření, že už jejich románek není tak tajný, jak by měl. Dani proto šokovaně zavolá své kamarádce o pomoc a pozve ji na večeři – je to Jenny. A Thomas si přivede na tutéž večeři nového kamaráda – Gilberta…

Začíná tanec mezi vejci kolem otázky – jak moc toho kdo ví? Začíná se natahovat síť podezírání a domněnek, které se už nikdo nedokáže vyhnout.

René Heinersdorff je specialista na zábavné a humorné hry, které mu udělaly po celém Německu jméno v polovině 90. let Tato hra patří k jeho nehranějším a nejúspěšnějším, měla premiéru v Theater an der Kö v Düsseldorfu v roce 2004.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz