Astro Lola

Titul v originále: Astro Lola

Autor: Frank Lorenz Engel
Žánr: komedie
Jazyk: němčina
Postavy: muži 2 ženy 3

ASTRO LOLA (ASTROLOŽKA)

Televizní astrologické pořady, Nostradamovy předpovědi či vykládání z karet – trh s ezoterikou je v současné době v módě. Také Charlotte neboli Lola má zavedenou astrologickou praxi a široký okruh zákazníků. Má to ovšem háček – nesmí se o tom dozvědět její manžel Lothar, který je profesorem astronomie nominovaný na Nobelovu cenu a jakožto seriózní vědec nechce mít se spirituálními věcmi nic společného. Nicméně Lolino tajemství odhalí náhodou Lotharův asistent Thomas – domluví se ale spolu, že tajemství udrží, a Thomas Lolu požádá o astrologickou pomoc s jeho manželskými problémy, dokonce si u ní pro svou ženu Isabelu vyžádá elixír lásky.

Při společné večeři obou párů je droga tajně vmíchána do Isabelina drinku a začne fungovat. Bohužel ale jinak, než se předpokládalo – Isabell se zblázní do profesora Lothara a protože pracuje v televizi, nutí ho do svého interview. Situace nabírá na obrátkách a zcela se vymkne kontrole, když se začnou zjevovat vyvolaní duchové…

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz