Bathroom Humor

Titul v originále:

Žánr: komedie
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 5 ženy 3

Billy van Zandt, Jane Milmore (USA)

BATHROOM HUMOR (HUMOR V KOUPELNĚ)

5 m, 3 ž

komedie / fraška

Na rozjeté party, kde se sejde celá firma, se řekne a stane hodně věcí, které jsou přes čáru. A spousta se jich odehraje za zavřenými dveřmi, protože by – z různých důvodů - radši měly zůstat v utajení.

Celý děj svižné frašky se odehrává v koupelně během poměrně šíleného večírku. Tady se pomlouvá, nová zaměstnankyně svádí šéfa, šéfova manželka tu má dostaveníčko se svým milencem, jehož v práci všeobecně považují za gaye, imitátor Elvise si tu procvičuje svoje zoufale trapné vystoupení, firemní vyhulenec ochutná půl lékárničky a svoji chemickou svačinku zakončí práškem na praní.

Vývoj událostí je překotný a v koupelně se pořád něco děje. Takže není divu, že starého pána, který hodiny marně čeká, až bude na záchodě volno, nakonec pro pobuřující chování zatkne policie (sousedi si stěžovali na hluk), když se rozhodne svůj problém vyřešit před domem na trávníku. Opravdu party, na kterou se nezapomíná…

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz