Bed and Breakfast

Titul v originále: Bed and Breakfast

Autor: Mark Crawford
Žánr: komedie
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 2

Brett a Drew jsou partneři. Žijí spolu v bytě v Torontu už řadu let a jejich vztah je postavený na solidních základech. Když Brett zdědí rodinné sídlo na malém městě, neváhají a společně se tam přestěhují. Plánují si otevřít malý rodinný hotel. Jenže život na malém městě není klidnější a přívětivější, ani se ne neubírá pomalejším tempem. Záhy se totiž ukáže, že je dvojice obklopena homofoby anebo alespoň lidmi značně skeptickými vůči „netradičním“ způsobům života. Namísto konejšivé atmosféry tak dvojici čeká jízda na horské dráze lemovaná různě potrhlými sousedy, na povrch se deroucími rodinnými tajemstvími a zoufalou snahou udržet při životě nejenom byznys ale i doposud bezproblémový vztah.

V textu sice vystupuje řada postav, v jednotlivých rolích se ale prostřídají pouze dva herci. Hra jednoho z nejúspěšnějších současných kanadských dramatiků měla premiéru v Thousand Islands Playhouse (Firehall Theatre) v srpnu 2015.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz