Das Haus auf Monkey Island

Titul v originále: Das Haus auf Monkey Island

Žánr: komedie, satira
Jazyk: němčina
Postavy: muži 2 ženy 2

DAS HAUS AUF MONKEY ISLAND (Dům na Monkey Islandu)

marketingově ekologická komedie

Čtyři odborníci se setkávají na osamělém ostrově v Tichém oceánu. Kristina, Ann, Hannes a Andre nejsou posádkou mocného piráta, ale odborníky ve svém oboru. Byli najati, aby zachránili svět. Společnost Animalsdelight jim platí pobyt na Monkey Islandu, aby mohli vyvinout dokonalou marketingovou strategii pro uměle vyrobené maso. Už nebudou muset umírat žádná zvířata, světové klima se zachrání a všichni budou šťastní. Nebo nebudou?

Čtveřice ale netuší, že dům, ve kterém žijí, je smart house, který přesně zná jejich potřeby a chce jim splnit každé přání. Nastává divoká změť tužeb, pudů a intrik. Místo vývoje reklamní strategie se náhle vynořují úplně jiné otázky: řídíme se pouze svými pudy a touhami, ačkoli se rádi považujeme za racionální bytosti? Lze námi manipulovat podle libosti? Co nás vlastně činí šťastnými?

Svižná moderní komedie byla uvedena v Oldenburgisches Staatstheater v únoru 2019.

Chystáme český překlad.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz