Der Popper

Titul v originále: Der Popper

Autor: Caren Jeß
Žánr: komedie, černá komedie
Jazyk: němčina
Postavy: muži 3 ženy 2

Černá komedie v téměř retro stylu 80. let - jde o sex a drogy, o strach se k někomu připoutat a někomu patřit, jde ale i o klobásy a fialové stěny obýváku. Popař skáče ve vzpomínkách do 80. let, do časů slávy disca. Už má ovšem svoje léta, je mentálně i fyzicky opotřebovaný, a když si jednoho dne otevře pivo a kousne do sendviče, zklátí ho infarkt. Avšak jeho duch v bytě starého zděného domu zůstane a nastěhují se do něj noví nájemníci - Florentin, Justin und Ixix. Ti se oddávají nezávaznému životu a nezáleží jim na morální integritě. Zlom ovšem nastane ve chvíli, kdy Justin musí řešit nedostatek peněz tím, že se nechá zaměstnat naproti u řeznice, která oplývá krutou fantazií, avšak má na další průběh událostí velice pragmatický pohled…

Černá fantazijní komedie o prožitém, ale i hrozícím pádu na dno zvědavě a s šibeničním humorem nahlíží do propastí, které se před námi mohou otevřít.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz