Eine ganz heisse Nummer

Titul v originále: Eine ganz heisse Nummer

Autor: Andrea Sixt
Žánr: komedie
Jazyk: němčina
Postavy: muži 3 ženy 4

EINE GANZ HEISSE NUMMER (Horká linka – Žhavé číslo)

komedie / dramatizace filmu

Waltraud, Maria a Lena mají velké finanční problémy. Obchod s potravinami, kde pracovaly, musel zavřít a všechny tři trápí strach z nezaměstnanosti. Ale jakkoli jsou tyto tři ženy rozdílné, jedno mají společné: nechtějí to vzdát. Převezmou iniciativu a vymyslí plán, jak je zbavit svých problémů. A tak přijdou s „nemorálním" podnikatelským nápadem, který se řídí osvědčeným heslem, že sex se prodává vždy a všude, i v té nejodlehlejší provincii, což je jejich případ. Tři ženy začnou odvážně zvedat telefony a po pár počátečních problémech přinese nová hot linka radost nejen jejich peněženkám, ale i nespočtu mužů ve vesnici – včetně jejich partnerů...

Autorku proslavila její autobiografie Noch einmal lieben (Ještě jednou milovat), poté měl od podzimu 2011 velký úspěch film, dle něhož vznikla tato dramatizace, která nabízí úžasně vtipné scény a skvělé ženské role a která byla poprvé uvedena v divadle Komödie im Bayerischen Hof v září 2014.

Připravujeme český překlad!

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz