Fantastická žena

Titul v originále: Love List

Žánr: komedie
Překladatel: Martin Fahrner
Jazyk: čeština
Postavy: muži 2 ženy 1

Norm Foster (Kanada)

FANTASTICKÁ ŽENA (LOVE LIST)

přeložil Martin Fahrner

2 m, 1 ž

komedie

Zápletka této komedie o dvojici přátel-padesátníků (osamělý statistik a záletný spisovatel) a vysněné ženě se odehrává v New Yorku a točí se kolem seznamu vlastností, jež by měla mít ideální partnerka. Má jít o deset vlastností ideální partnerky (na prvním místě je orální sex). Jakmile jej oba muži sepíší, tato ideální žena se objeví – vtip je v tom, že se poté mění podle toho, co muži zrovna v seznamu škrtnou či opraví. Žena si nakonec vytvoří seznam vlastní a uteče s ideálním mužem. Poučení? Jsme jenom lidé, odpouštějme si prohřešky, mějme se rádi a nesnažme se násilím nikoho měnit, ideální partner zkrátka neexistuje, a pokud ano, byla by s ním po čase nuda.

Svižná komedie sitcomového střihu byla s úspěchem uvedena v červnu 2014 v Theatre 40 v Beverly Hills. U nás ji poprvé uvedlo 3D Company v koprodukci s agenturou Familie v Žižkovském divadle J.Cimrmana v dubnu 2019.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz