Grey House

Titul v originále: Grey House

Autor: Levi Holloway
Žánr: drama, horor
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 2 ženy 6

GREY HOUSE (Šedý dům)

drama, horor

Henry a jeho manželka Max mají autonehodu. Potřebují pomoc, a tak zaklepou na dveře jediného domu, který se v okolí nachází. Uvnitř naleznou pět dětí - čtyři dívky, jednoho chlapce a jejich matku Raleigh. Henry má zlomený kotník a bude si muset odpočinout. Venku zuří obrovská vánice. Max zatím poznává obyvatele tohoto podivného domu. Vše je ale jinak, než by se mohlo zdát. Kdo jsou ty podivné děti a je Raleigh jejich skutečná matka? Co tam Henryho a Max přivedlo? Byla to nešťastná náhoda nebo osud?

Hororové drama amerického dramatika, režiséra a herce zaznamenalo v roce 2019 velký úspěch v The Red Orchid Theater v Chicagu a díky tomu se brzy dostalo do Lyceum Theater na Broadwayi. Díky svému žánru a znepokojující atmosféře se stala jedinečným hororovým zážitkem pro broadwayského diváka.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz