High School Reunion

Titul v originále:

Žánr: muzikál
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 6 ženy 6

Billy Van Zandt, Jane Milmore, Nick DeGregorio (USA)

HIGH SCHOOL REUNION (SRAZ 30 LET PO MATURITĚ)

6 m, 6 ž

muzikál o třídním srazu

Muzikál přivádí na scénu spolužáky z maturitního ročníku 1979, kteří se po třiceti letech od absolutoria znovu scházejí. Okamžitě zjišťují, že se nic nezměnilo – snad až na pár kilo navíc. Staré lásky opět ožijí a s nimi i staré spory, jako by se vrátili v čase. Na dámských záchodcích probíhají stále stejné rozhovory, na fotbalovém hřišti se kluci opět předvádějí před hlavní roztleskávačkou. Postavy ihned přebírají své středoškolské role a ekosystém třídy navazuje tam, kde se rozpojil. Ať už jste totiž dospěli v životě kamkoliv, svému bývalému já neutečete. A neutečete ani bývalým já svých spolužáků. Obzvlášť, když je tu i jedno třicetileté dítě, které nemá otce.

V komediálním muzikálu se najdou všichni, kteří někdy absolvovali třídní sraz a nevyvázli z něj bez šrámu na duši. Hra měla premiéru v Brookdale College Performing Arts Center v květnu 2009.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz