Jenny Jannowitz

Titul v originále:

Autor: Michel Decar
Žánr: hra
Jazyk: němčina
Postavy: muži 3 ženy 3

Michel Decar (Německo)

JENNY JANNOWITZ

3 m, 3 ž

tragikomedie

Karlo Kollmar prospal jedno roční období, celou zimu. Když se vrátí na své hektickém pracovní místo, obrátí se některé věci v jeho životě vzhůru nohama. Jeho šéf chce být najednou jeho kamarádem, jeho matka chce být oslovována křestním jménem, z nejlepšího kamaráda se vyklube protivník a jeho přítelkyně se jmenuje Sybilla… nebo Sabina nebo Sabyna. Dobře, že Carlo Collmar (to zní více globálně a sexy) vyslyšel rady svého šéfa a byl dost flexibilní, aby uvykl novým poměrům. Je přemisťován kvůli práci stále více na Východ a leží před ním otevřeny všechny možnosti, přesto má pocit, že nemá žádnou volbu a že vždy něco zmešká. Když už začíná rezignovat na hledání pevných souřadnic, setká se s Jenny Jannowitzovou, která mu ukáže všechny věci jiným pohledem.

Autor napsal poetickou, melancholickou a zároveň dynamickou hru o bláznivosti našich všedních dnů v moderním světě, o komických stránkách naší nekonečné marnosti.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz