Lahme Ente, blindes Huhn

Titul v originále: Lahme Ente, blindes Huhn

Autor: Ulrich Hub
Žánr: hra pro děti
Jazyk: němčina
Postavy: muži 1 ženy 1

2 herci

pohádka pro děti od 6 let

Na jednom opuštěném dvorku se neohrabaně pohybují slepá slepice a pajdavá kachna. Slepice hodlá vyrazit na dlouhou cestu za štěstím, na místo, kde se plní ta nejtajnější přání. Bohužel není k dispozici slepecký pes, a tak slepice požádá o doprovod pajdavou kachnu. Ačkoli má kachna velký strach ze světa za zdí dvorku, kde nikdy nebyla, rozhodne se se slepicí za dobrodružstvím vyrazit. Na cestě je čeká řada překážek, výzev a překvapení, a když zdolají nejvyšší horu světa, zdá se, že jsou u kýženého cíle…

Moderní pohádka o velkých přáních, síle přátelství a kouzlu iluzí je určena pro dvě herečky / dva herce na prázdné scéně. Hra byla uvedena v červnu 2022 v Theaterhaus Stuttgart a další inscenace z října 2022 v theater junge generation Dresden byla pozvána na prestižní přehlídku Mülheimer Theatertage 2023.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz