Little Quickie

Titul v originále: Little Quickie

Žánr: komedie
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 3 ženy 3

Allen sice nemá úspěch ve společnosti a u žen už vůbec ne, zato je vynikajícím stand-up komikem a přesným opakem svého jevištního partnera Steva. Ten sice zaostává, co se talentu týká, o to víc je v obklopení žen a svou vlastní krásnou manželku Saru zanedbává. Na úspěch Allena a Steva dohlíží jejich manažer a stárnoucí donchuán Roscoe, který poněkud zapomíná na to, že je také ženatý.

Kartami zamíchá jedna noc, kdy se Allen a Sara spolu opijí a vyspí. Co všechno bude třeba podstoupit, aby se na to nepřišlo? Byla to chyba? A i kdyby, nemůže mít taková nevěra ve výsledku kladný účinek? Hra na schovávanou a spousta improvizovaných lží, které mají zakrýt tu původní, a k tomu četné sarkastické komentáře v duchu stand-upových výstupů - to vše zaručeně udrží diváky ve střehu a dobré náladě.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz