My Hero

Titul v originále: My Hero

Žánr: komedie
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 2 ženy 1

MY HERO (Moje hrdinka)

komedie

Velmi povedená hra, kde se můžou „blýsknout“ dva starší herci. Corrine je právnička, která odešla předčasně do důchodu, když si uvědomila, že není v oboru dobrá. Práva kdysi vystudovala jen proto, aby nebyla jenom „přívěsek“ ke kariéře svého manžela, slavného kanadského hokejisty. Ten kdysi dávno tragicky zemřel a Corrine teď žije v jednom domě se svým nedávno rozvedeným synem Jimem. Zesnulého manžela velmi milovala a musela se starat o syna, takže si dlouho nikoho nehledala. Ale konečně se na ni usměje štěstí a jde na rande se svým zahradníkem Randym. A vyjde to! Jenže Corrine je zamilovaná po hrozně dlouhé době, neví, jak se chovat, co říct, prostě jak na to. A jakmile má dojem, že jí randění jde, objeví se syn a všechno pokazí. Něco se tedy musí stát. A stane se toho dost. Snad to tedy Corrine a Randymu vyjde…

Svižná konverzační komedie se sympatickými postavami, kterým prostě musíte držet palce. Všechny tři role mají co hrát, protože autor je herec a většinou píše hry, v nichž se sám objeví v premiéře.

Hra se právě překládá.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz