Octopus Soup

Titul v originále:

Žánr: komedie
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 3 ženy 2

Jack Milner, Mark Stevenson (Velká Británie)

OCTOPUS SOUP (CHOBOTNICOVÁ POLÉVKA)

3 m, 2 ž

komedie

Seymour čeká ve svém domě na nejdůležitější telefonát svého života – hovor, který může zachránit jeho kariéru. Když mu konečně zavolá ředitelka největší pojišťovny v Británii, ztíží mu komunikaci s ní Marvin, nejhorší lupič na světě, který mu v tu chvíli začne vykrádat byt.

Tak začíná bláznivá komedie, která představuje pět neotřele půvabných postav, které se ocitají v komediálně mezních životních situacích. Ředitelka pojišťovny Virginia potřebuje představit své radě spásný plán. Ten pro ni možná připravil přehnaně opatrný Seymour, jehož žena Gloria netrpělivě čeká na telefonát od producenta, který ji má přislíbit roli v seriálu. Do jejich bezpečného života v mezích zákona však zasáhne Marvin, jeho chobotnice Terry a jeho šéf Alan, jehož telefon vyzvání znělkou z Kmotra…

Skvělá moderní komedie se stala hrou roku 2019. Po úspěšné premiéře v Belgrade Theatre v únoru 2019 se inscenace dočkala i úspěšného celobritského turné.

Na českém překladu se už pracuje.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz