Out On the Wing

Titul v originále: Out On the Wing

Žánr: komedie
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 2 ženy 1

DC Jackson (Velká Británie)

OUT ON THE WING (NA KŘÍDLE)

2 m, 1 ž

komedie

Poslední vysílání oblíbeného rozhlasového pořadu On The Wing (Na křídle), kde po deset let komentovali poněkud druhořadý komik Rab a bývalý ligový hráč Phil aktuální fotbalové výsledky a odpovídali naživo na telefonáty posluchačů. Vztah mezi oběma moderátory připomíná staré a „obnošené“ manželství: jsou neustále na pokraji hádky, mají jeden druhého přečteného a jsou ze sebe unavení. Redaktorka Lindsey je ale umí zvládnout, přestože i ona se už vlastně těší, až se pohne někam dál. Poslední přenos ale nebude procházka růžovým sadem. Vysílá se v den, kdy byla známá fotbalová hvězda Andy McGuire bulvárem nucena přiznat svoji homosexualitu. Phil je v divné náladě a rozhodně nehodlá dodržovat pravidla. A nejen ta týkající se sprostých slov a nekorektních narážek během živého vysílání.

Krátká hořká komedie o tom, co všechno je outsider ochoten udělat pro trochu prchavého úspěchu, a o tom, že když je někdo jednou svině, tak bohužel sviní i zůstane.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz