Peter Pan Goes Wrong

Titul v originále: Peter Pan Goes Wrong

Autor: Jonathan Sayer, Henry Lewis
Žánr: komedie
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 7 ženy 4

Další hra z dílny bristkých komediálních géniů, divadelního spolku Mischief Theatre. Amatérský divadelní soubor, který už jednou pohořel při premiéře Vraždy na Havershamském panství (viz Hra, která se zvrtla), se tentokrát rozhodl pro klasiku - pohádku o Petru Panovi. Jak se této skupince už stává, bohužel se během představení pár věcí (nebo spíše všechno) pokazí. Kulisy nezůstávají, tam kde mají, herci neznají své repliky a stín Petra Pana dělá ještě horší věci, než že by pouze nekopíroval Petrovy pohyby. 

Inscenace Peter Pan Goes Wrong zaznamenala takový úspěch, že BBC ji společně s Mischief Theatre adaptovala do hodinového Vánočního speciálu. Ukázku z něho můžete zhlédnout zde.

Mischief Theatre je populární britská tvůrčí skupina, která stojí za trhákem Hra, která se zvrtla. V jejím čele stojí autoři Henry Lewis, Henry Shields a Jonathan Sayer. 

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz