Poster Boys

Titul v originále:

Žánr: komedie
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 3 ženy 1

Michele Riml (Kanada)

POSTER BOYS (KLUCI Z PLAKÁTU)

3 m, 1 ž

komedie

Satirická i romantická komedie o lásce a reklamě.

Caroline Larionová je kreativní ředitelka středního věku v reklamce Zenspiration, je tajně zamilovaná do mladého asistenta Brada a navíc se potýká s nedostatkem smyslu života. Společnost Clearwater Credit Union ji osloví, aby vytvořila obzvlášť pozitivní reklamní kampaň na své gay klienty a vyzdvihla též hodnoty sociální rovnoprávnosti instituce.

Události a s nimi spojené vášně se ovšem zajímavě rozvinou – objektem reklamy má být totiž překvapivě Carolinin bývalý snoubenec Jack a jeho mladý životní partner Carson, oddaný katolík…

Zábavná autentická hra reflektuje lásku, osamělost i strach ze změny, zdánlivě nepravděpodobná trojice je nucena konfrontovat své přesvědčení a motivy se světem médií.

Hru napsala dramatička pro Arts Club Theatre Company (Vancouver), kde měla úspěšnou premiéru počátkem roku 2008, inscenace se setkala s velkým ohlasem diváků i kritiky, dále byla uvedena v Edmontonu v Theatre Network v roce 2009 a v roce 2011 měla premiéru v USA v San Diegu v koprodukci Diversionary Theatre a MOXIE Theatre.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz