Seroš (Výzkumák - Matka útočí - Agent P4H5 zasahuje)

Titul v originále: Seroš

Autor: Jan Musil
Žánr: komedie, černá komedie
Jazyk: čeština
Postavy: muži 3 ženy 3

Jan Musil Přejmenovaný

SEROŠ (VÝZKUMÁK – MATKA ÚTOČÍ – AGENT 4PH5 ZASAHUJE)

 „Tahleta podělaná firma vůbec nikomu nepomáhá, je to nepřítel všech!“

Divadelní autorský seriál na divadle, komediální sitkom, do kterého vstupují epizodní postavy - originální projekt režisérky Lucie Haškové a divadla Exil, který vzniká ve spolupráci s některými členy souboru Východočeského divadla Pardubice.

Výzkumák - pro přezdívky se nechodí daleko a pracovní kolektiv je plný bizarních osobností, kteří případným nováčkům nástup do nové práce rozhodně neusnadní... 

Matka útočí - „Haló, maminka je tady. Čeká na tebe!“ Troska chystá převrat, Rybka ovládá černou magii, Dušan testuje s Freudkou klasické nástroje a Šéf nevysvětlil Betyně smysl modrého kódu.

První díl sitkomového divadelního seriálu Výzkumák uvedlo divadlo Exil v listopadu 2021, druhý díl Matka útočí v dubnu 2022, třetí díl Agent 4PHS zasahuje během roku 2022, další díly se chystají (stav v květnu 2022).

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz