Show Dogs!

Titul v originále: Show Dogs!

Autor: Paul Graham Brown, Nina Schneider
Žánr: muzikál
Jazyk: němčina
Postavy: muži 4 ženy 6

Paul Graham Brown, Nina Schneider(ová) (Německo)
SHOW DOGS!
4 m, 6 ž
muzikál o psech a jejich pánech

V jednom středně velkém městě se koná výstava psů. Nicméně pouze majitelé čtyřnohých miláčků si naivně myslí, že jde jen o soutěž krásy a šikovnosti. Psi totiž mají zcela jiné starosti: sešli se, aby si vyměnili zkušenosti a aby dovedli své páníčky a paničky na správnou stopu - všichni přece vědí, že na rozdíl od psů jsou lidé poněkud omezenější.
Brzy však začíná tvrdý konkurenční boj - vyhraje mexický naháč nebo kolie? Atmosféra houstne - jedna panička zjistí, že její manžel jí nápadně připomíná jeho pitbulla, esoterická zpěvačka se zcela neesotericky pohádá se svojí sestrou a kokršpaněl Puppi se se svým páníčkem musí smířit s tím, že pes nikdy nenahradí dítě. Lidé si zkrátka do psů projektují své představy, řeší si skrz ně své problémy a občas zapomínají na ostatní... A někdy se chudákům lidem musí prostě pomoct, když řeší takové malichernosti jako láska nebo závist...
Muzikál se dočkal prestižního ocenění "Frank Wildhorn Award for Musical Theatre" za rok 2007, byl uveden v červenci 2007 v Abraxas Musical Akademie München.
Hudební doprovod je nenáročný: Kl/Keyboards, B, Dr.

V agentuře je k dispozici notový záznam a demo CD.


Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz