Tango unterm Regenbogen

Titul v originále: Tango unterm Regenbogen

Žánr: komedie
Jazyk: němčina
Postavy: muži 2 ženy 2

Folker Bohnet, Alexander Alexy (Německo)

TANGO UNTERM REGENBOGEN (TANGO POD DUHOU)

2 m, 2 ž

taneční komedie

Tango jsou dvě vážné tváře a čtyři nohy, jež se baví. Tanec je odevzdání se vášni z hudby. A tango je hrdost. Po tangu už nepotřebuješ se svou partnerkou spát, protože jsi to právě udělal.“

Anne a Martin sice oslavili s přáteli zamilovanou svatbu, tento atraktivní pár je sice zamilovaný, avšak do vztahu začne pronikat nespokojenost a krize. Anne podezírá Martina z homosexuality, její kamarádka si začíná myslet na otevřené manželství. Poslední šancí je kurz tanga, kde by dámy znovu našly své partnery. A tak najde nešťastný Martin vášeň pro tango v kurzu syna manželčiny kamarádky, optimistického gaye Simona.

Moderní dynamická komedie o předsudcích a o liberálních měšťácích, kteří narážejí na hranice své tolerance a protančí se až k lepším náhledům na svět kolem sebe. Herci by měli umět tančit tango.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz