The End Has No End

Titul v originále: The End Has No End

Žánr: hra, komorní drama
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 3 ženy 1

THE END NAS NO END (Konec bez konce)

Pokud ještě nemáte žádnou zkušenost s účastí v terapeutické skupině, tento text vám dá velmi jasnou představu. V podstatě v reálném čase se před vámi odehraje setkání Sue, terapeutky, a tří mužů, kteří se přišli podělit o své partnerské problémy. Grega opustila žena, Tom se nedokáže vyrovnat s novou skutečností, že z jeho obtloustlé manželky se stala štíhlá a žádoucí krasavice, a Adam to sice dal znovu dohromady s holkou, která se na něj kdysi vykašlala, ale místo aby byl šťastný, pronásleduje ho hrůza z toho, že mu dá kopačky znova.

Sdílení úzkostí a trýznivých pocitů by mělo být blahodárné, ovšem při dodržení vytčených mezí a  zachování pravidel, pokud je atmosféra vstřícná a bezkonfliktní. Debata ale velmi brzy vybočí s předpokládané trasy, a kam až to dojde, nikdo neví - záleží na terapeutovi. Co Adam sleduje svými provokacemi, dá se Greg vytočit, proč Tom dnes vaří večeři a má na to vůbec Sue nervy?

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz