This Changes Everything

Titul v originále:

Autor: Joel Horwood
Žánr: hra
Jazyk: angličtina
Postavy: ženy 8

Joel Horwood (Velká Británie)

THIS CHANGES EVERYTHING (A TÍM SE VŠE ZMĚNÍ)

20 ž (možné zdvojení postav)

Když se ke komunitě žen žijících na odlehlé a opuštěné ropné plošině přidají tři nové, které zrovna připluly na člunu, doposud idylický život skupiny se diametrálně promění. Rovnostářská komunita, kde se doposud vše řešilo schůzkami a hlasováním, najednou narazí na problém, který vyžaduje vedení – a to tím spíš, že jedna z členek komunity beze stopy zmizela. Utekla? Proč? Ublížil jí snad někdo? Kde je? Komunita, která původně vznikla jako zkušební projekt, který měl vyvinout a otestovat zcela nové, převratné a rovnostářské uspořádání společnosti, se rychle a přesto mění nenápadně v totalitu.

Hra svými motivy a tématikou místy evokuje film Pláž. Ve hře je však společenský problém dominantní nad téměř detektivním příběhem. Hra je vhodná pro obsazení širokého věkového spektra hereček.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz