Will You Still Love Me In the Morning

Titul v originále: Will You Still Love Me In the Morning

Autor: Dennis Spooner, Brian Clemens
Žánr: komedie
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 4 ženy 3

4 m, 3 ž, 1 hlas

fraška/komedie

Klasici britské seriálové dramatiky, známí takovými tituly jako Profesionálové či Randall a Hopkirk spojili své síly a napsali před lety nestárnoucí komedii plnou omylů.

Novomanželé Winthropovi, Jeremy a Celia se vracejí předčasně ze svých líbánek, poznamenaných nepoživatelným jídlem, nepřátelským personálem a neadekvátním ubytováním, do své venkovské chalupy.

Předtím ovšem Jeremy, začínající právník, nabídl na své svatbě svým nadřízeným v advokátní kanceláři, že mohou po dobu jeho nepřítomnosti jeho chalupu používat. Na tento akt flagrantní podlézavosti ovšem zcela zapomněl, a tak se jeho úmysl konečně naplnit svůj manželský svazek setká s nečekanými komplikacemi.

Téhož sobotního odpoledne totiž oba jeho nadřízení jeho pozvání využijí. Oba přijíždějí s vlastními klíči, s lehkými zavazadly – a každý rovněž s manželkou toho druhého…

Český překlad se již připravuje.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz