Bella Donna

Titul v originále: Bella Donna

Žánr: komedie, detektivka
Překladatel: Magdalena Štulcová
Jazyk: čeština
Postavy: muži 4 ženy 2

detektivní komedie

Začátek roku znamená nový vztah! Carmen, prominentní autorka knih o vaření sice proti mužům nic nemá, nicméně s každým partnerem vydrží jen dva roky. A další novou oběť si hledá přesně v intervalu dvou let a právě na Silvestra. Po speciálním odvaru z bylinek, který má podnítit erotické radovánky, se její partneři po dvou letech dočkají nápoje z rulíku zlomocného - a ten je pošle na věčnost…

Tentokrát je na řadě Bernie, ale v jeho případě se situace začíná komplikovat. Carmen totiž nečekaně přijede navštívit dcera se svým budoucím manželem a jeho otcem, což Carmen překazí plány a její zajetý časový harmonogram. Bernie, který už měl být po smrti, se má stále čile k světu, přichází nový milenec Martin, který je u Carmen poprvé, a celá zapeklitá situace vyvolává řadu nedorozumění a otazníků, což nečekaná návštěva rozhodně nezjednodušuje. Stane se Bernie či Martin další obětí, nebo se věci vyvinou úplně jinak?

Veselá silvestrovská detektivka, při níž nebouchají jenom zátky od sektu. Muži jako oběti a skvělá ústřední role vražedkyně.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz